Правила проживання в готелі «Краматорськ»

1. Загальні положення

1.1 Правила користування готельними послугами готелю «Краматорськ» (далі — Правила), розроблено на основі чинного законодавства і регулюють відносини між споживачами (громадянами, що проживають в готелі або мають намір скористатися готельними послугами) та виконавцями готельних послуг.

1.2. Готель призначений для тимчасового проживання громадян терміном до 45 діб, незалежно від місця постійного проживання і прописки. Проживання понад вказаний термін здійснюється тільки з дозволу Адміністрації готелю.

1.3. Підприємницька діяльність готелю регулюється чинним законодавством України та цими Правилами.

1.4. Режим роботи готелю — цілодобовий.

1.5. У Правилах терміни вживаються в такому значенні:

готель — підприємство будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, що складається із шести і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання з обов'язковим обслуговуванням;

споживач — фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари, роботи, послуги для власних (побутових) потреб;

замовник — фізична або юридична особа, в тому числі суб'єкт туристичної діяльності, яка укладає відповідний договір на надання готельних послуг від імені та на користь споживача та здійснює оплату за цим договором (надає гарантії щодо оплати за цим договором);

готельна послуга — дії (операції) підприємства з розміщення споживача шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання в готелі, а також інша діяльність, пов'язана з розміщенням та тимчасовим проживанням. Готельна послуга складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачу відповідно до категорії готелю;

основні послуги — обсяг послуг готелю (проживання, харчування тощо), що включається до ціни номера (місця) і надається споживачу згідно з укладеним договором;

додаткові послуги — обсяг послуг, що не належать до основних послуг готелю, замовляються та сплачуються споживачем додатково за окремим договором;

місце (ліжко-місце) — частина площі номера з ліжком, постільною білизною, рушниками та іншим інвентарем відповідно до категорії готелю, призначена та придатна для проживання однієї особи;

номер — окреме вмебльоване приміщення, що складається з однієї або декількох кімнат, обладнаних для тимчасового проживання;

штрафні санкції — штраф, який сплачується договірною стороною у випадку порушення нею вимог, обумовлених договором або чинним законодавством;

бронювання — процес замовлення замовником готелю основних і/або додаткових послуг у певному обсязі, з метою використання послуг в обумовлені терміни конкретним споживачем або групою споживачів.

2. Порядок оформлення проживання у готелі «Краматорськ»

2.1. Номер (місце) в готелі надається громадянам при наявності паспорта чи документа, що його замінює, та заповненої анкети встановленої форми.

2.2. Поселення іноземних громадян і осіб без громадянства (далі - іноземці) у готелі проводиться на загальних підставах при пред'явленні національних паспортів іноземців або документів, що засвідчують їх особу. Порядок реєстрації національних паспортів іноземців визначається Міністерством внутрішніх справ України.

2.3. Після оформлення документів на проживання у готелі громадянину видається документ про оплату номера (місця).

2.4. Забороняється вилучення паспортів під заставу у громадян, що поселяються у готель.

3. Порядок бронювання номерів (місць) у готелі та оплата проживання

3.1. Адміністрація готелю має право укладати договір на бронювання номерів (місць). При наявності вільних місць Адміністрація готелю приймає заявки на бронювання від юридичних та фізичних осіб (далі - замовники) у письмовій або усній формі.

3.2. Плата за бронювання при поселенні у готелі стягується згідно діючого Прейскуранту.

3.3. Заявки на бронювання номерів (місць) у готелях для розміщення учасників масових заходів подаються замовниками у термін, визначений адміністрацією готелю, згідно з укладеним договором (контракту).

3.4. Плата за проживання і додаткові послуги у готелi «Краматорськ» здійснюється згідно Прейскуранту.

3.5. Термін і форма оплати за проживання і послуги встановлюються Адміністрацією готелю.

3.6. Час реєстрації та заселення в готель починається з 14:00 поточного дня за місцевим часом.
Час виїзду гостей і розрахунковий час - 12:00 поточного дня за місцевим часом.
Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.
За ранній заїзд з 08:00 до 14:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.
За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.
Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, що надається при наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості доби проживання (наданих послуг) тільки до 18:00, виїзд після 18:00 оплачується як за одну розрахункову добу.

3.7. За проживання дітей у супроводі дорослих віком до 7 років без надання додаткового місця плата не стягується.

3.8. Готель приймає заявки на бронювання за тел.: +38(06264)54049, +380504860277, +380676260436.

4. Права і обв'язки громадян, які проживають у готелі «Краматорськ»

4.1. Позачергово номерами та місцями у готелі, при їх наявності, забезпечуються:
Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, особи, нагороджені орденом Слави трьох ступенів, особи, нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу», народні депутати України та особа, яка їх супроводжує, інваліди війни, інваліди першої групи та особа, яка їх супроводжує, працівники міліції при пред'явленні службового посвідчення та посвідчення про відрядження, співробітники Служби безпеки України при пред'явленні посвідчення про відрядження.
Першочергово, в міру звільнення місць у готелі, забезпечуються: ветерани війни, інваліди другої групи, а також громадяни, віднесені до першої та другої категорії згідно з Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», учасники АТО.

4.2. Громадяни зобов'язані:

 • дотримуватись встановленого Адміністрацією готелю порядку проживання;

 • дотримуватися чистоти;

 • дотримуватись правил пожежної безпеки;

 • при виході із номера замкнути його і здати ключ в установленому готелем порядку;

 • відшкодувати збитки в разі втрати або пошкодження майна готелю у відповідності з чинним законодавством.

4.3. Громадянам, які проживають у готелі, не дозволяється:

 • заносити і зберігати у номерах речовини, матеріали і предмети, що є небезпечними для життя і здоров'я громадян та збереження майна;

 • залишати у номерах сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера без попередження адміністрації готелю;

 • перебування в готелі з тваринами, птахами, зміями. Залишати у номері сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера;

 • виносити ключ від номеру за межі території Готелю;

 • користуватися нагрівальними приладами;

 • викидати сміття, інші предмети через балкони, вікна Готелю;

 • палити в номерах, холах і приміщеннях Готелю.
  У разі порушення даного пункту Правил буде стягнуто плату за додаткове прибирання у номері у розмірі 2000,00 грн. (п`ятсот гривень).

5. Права і обов'язки адміністрації готелю «Краматорськ»

5.1. Рівень обслуговування громадян, які проживають у готелі, має відповідати вимогам присвоєної категорії готелю «Краматорськ».

5.2. Адміністрація готелю при оформленні проживання у готелі зобов'язана інформувати громадян про надання основних і додаткових послуг, форми і порядок їх оплати.

5.3. Інформація повинна знаходитись у доступному для огляду місці і повинна містити: найменування нормативних документів, вимогам яких повинні відповідати готельні послуги.

5.4. Адміністрація готелю повинна забезпечити громадянам надання таких безплатних послуг:

 • виклик невідкладної допомоги;

 • користування медичною аптечкою;

 • доставку у номер кореспонденції при її отриманні;

 • надання необхідного інвентарю в залежності від категорії готелю.

5.5. Адміністрація готелю має право надавати громадянам за їх бажанням додаткові послуги за плату.

5.6. Заміна постільної білизни, рушників та туалетних речей проводиться у відповідності з категорією готелю, але не рідше двох разів на тиждень.

5.7. Адміністрація готелю несе відповідальність за комплектність і справність обладнання в номерах, а також за якість підготовки номерів до заселення. Якість підготовки номерів перед заселенням перевіряється (контролюється) працівниками служби прийому та обслуговування згідно з затвердженою технологією.

5.8. Адміністрація готелю не несе відповідальність за схоронність особистих речей, якщо вони не знаходяться на збереженні в камері схову.

5.9. Адміністрація готелю приймає безкоштовно на тимчасове зберігання особисті речі та інші цінності та несе відповідальність за їх зберігання згідно з чинним законодавством.
При прийманні на зберігання цінних речей в описі потрібно вказувати тільки їх зовнішні ознаки без якісних характеристик. За не здані на зберігання гроші і цінності адміністрація готелю відповідальності не несе, про що громадяни мають бути попереджені при поселенні.

5.10. Відшкодування матеріальних збитків, що були заподіяні громадянами у зв'язку з втратою або пошкодженням майна готелю, здійснюється ними на основі оформлення актів згідно з чинним законодавством України.

6. Контроль за дотриманням правил

6.1. Контроль за дотриманням цих Правил споживачами та персоналом готелю «Краматорськ» здійснюється Адміністрацією готелю.

6.2. Згідно з чинним законодавством України Адміністрація готелю несе відповідальність за невиконання вимог цих Правил, чинного законодавства з питань реєстрації іноземців у готелях, а також забезпечує захист прав та інтереси громадян, визначені Законом України «Про захист прав споживачів».