Заходи проти коронавірусу

Безпека наших гостей і співробітників — наш головний пріоритет. Ми робимо все, що в наших силах, щоб забезпечити вам безпечну подорож. Ми запровадили ряд змін відповідно до останніх рекомендацій з гігієни і санітарії, щоб забезпечити безпеку гостей і співробітників.

Місця загального користування
Всі ручки, вимикачі, перила кнопки ліфта дезінфікуються кожні 2 години. Для прибирання використовуються тільки професійні засоби з високою антимікробною дією. У готелі встановлені диспенсери з антисептиком. У громадських місцях розміщені нагадування про заходи щодо індивідуальної гігієни і санітарії за рекомендаціями ВОЗ. При заселенні і виселенні контролюється дотримання соціальної дистанції, ми намагаємося мінімізувати скупчення людей в загальних зонах. Запроваджено моніторинг температури гостей готелю та клієнтів бізнес-центру.

Безпека в номері
При підготовці до заїзду після прибирання в номері проводиться протимікробна обробка медичними бактерицидними кварцовими лампами. Вся постільна білизна та рушники прається на високих температурах і пропрасовуються під пресом. Проводиться обов'язкова дезінфекція ключів від номерів перед видачею.

Здоров'я співробітників
Всі співробітники готелю дотримуються профілактичних заходів, миють і дезінфікують руки, обробляють робочі місця. У всіх співробітників є маски, рукавички і антисептики. Запроваджено щоденний моніторинг температури і стану здоров'я співробітників.